пятница, 17 декабря 2010 г.

Як проїжджати перехрестя з круговим рухом?

З 20 листопада 2010 року набули чинності поправки до Правил дорожнього руху Російської Федерації. Вони стосуються багатьох пунктів. І більшості водіїв вони зрозумілі. А ось на перехрестях з круговим рухом з цього дня коїться повна плутанина. Проїжджати їх стало просто страшно.
Одні водії вважають, що перевагу мають в'їжджають, інші - навпаки, що найголовніше вже їдуть по колу. Я сам багато разів спостерігав, як зупиняються і ті, і інші, пропускаючи один одного. Але набагато частіше ті й інші намагаються проскочити, створюючи аварійні ситуації. Бачив вже й кілька аварій на колі.Доходило і до бійок між водіями.
У чому ж причина такої плутанини? За майже 40 років мого водійського стажу окремі пункти Правил змінювалися багато разів. Але такий небезпечний бардак я зустрічаю вперше. Як же треба вступати?
Як професійному автоінструктор, мені по кілька разів на день доводиться з учнями проїжджати перехрестя з круговим рухом. І статус нас зобов'язує розібратися в Правилах дорожнього руху. Читаємо розділ «Нерегульовані перехрестя», пункт 13.9, нова редакція:
У разі якщо перед перехрестям з круговим рухом встановлено знак 4.3 (Круговий рух) у поєднанні із знаком 2.4 (Поступіться дорогу) або 2.5 (Проїзд без зупинки заборонено), водій транспортного засобу, що перебуває на перехресті, користується перевагою перед виїжджають на таке перехрестя транспортними засобами .
Все гранично зрозуміло. Якщо при в'їзді на коло встановлено знаки, що вимагають поступитися дорогу вже їдуть по ньому, то поступаємося. Ні знаків - вибачте, перевагу мають перебувають праворуч. Тобто в'їжджають на круг.Працює пункт 13.11 Правил. Його ніхто не скасовував. А на деяких перехрестях з круговим рухом і раніше встановлювалися знаки, які потребують при в'їзді поступатися дорогою.
Чому ж багато хто, вже їдуть по колу, вважають, що за новими Правилами їм повинні поступатися дорогою? Винні тут перш за все недобросовісні журналісти.Які полінувалися прочитати конкретні пункти Правил і оголосили, що з 20 листопада перевагу в русі (беззастережне) мають вже їдуть по колу. Я сам це читав, чув і бачив у різних ЗМІ.
Не знімається вина і з водіїв. Зараз багато пишеться різного марення, особливо в Інтернеті. Потрібно самому почитати нові Правила. Все-таки мова йде про безпеку.
Як виявилося, зміни в Правилах найменше торкнулися перехресть з круговим рухом. Все це було і в старих Правилах багато років. Просто частіше будуть вішати знаки, що вимагають поступитися дорогою при в'їзді. А писали і говорили найбільше саме про коло. І дурницю. Набагато важливіше нові вимоги до руху по смугах дороги, маневрування та обгону. Їзда зі світлом вдень тепер і в населених пунктах. Нові вимоги до шин. І ще дещо. Почитайте Правила. Раджу!
Бажаю всім безпечної і спокійної їзди. Велике значення при цьому має знання Правил і дотримання вимог дорожніх знаків. Успіхи на дорогах!

вторник, 14 декабря 2010 г.

Як сподобатися дитині вашого партнера? Сім практичних рад

У житті трапляється різне: буває так, що, залишившись без чоловіка, жінка сама виховує дитину, іноді й не одного, бувають батьки-одинаки ... Але це зовсім не означає, що на людині на все життя тавро. Для справжніх почуттів дитина не перешкода. Чужих дітей теж можна любити. Вони теж хочуть тепла і ласки обох батьків, нехай навіть хтось із них буде не біологічним. Отже, сподобатися дитині свого партнера не тільки можна, а й важливо для подальших сімейних відносин.
Рада № 1. Увага, інтерес і ніжність, проявлені по відношенню до дитини, неминуче призведуть до довірчих відносин і зміцнять існуючий зв'язок з його батьком. Для матері-одиначки (чи батька, за замовчуванням далі використовується «мати») дуже важливо, щоб її партнер любив чи, принаймні, добре ставився до її дитини. Якщо у вас є досвід спілкування з дітьми або відповідну освіту, вам буде простіше знайти до них підхід.
Рада № 2. Будьте з дитиною щирим. Щиро відповідайте на його питання, особливо щодо ваших стосунків з мамою. Поясніть дитині, що тепер ви будете любити його і маму. Але не варто вдаватися в подробиці вашої інтимної життя, само собою зрозуміло. Якщо малюк відчує, що ви насильно хочете йому сподобатися, якщо у ваших словах і діях не буде щирості, він обов'язково насторожиться, почне ревнувати, відносини зайдуть у глухий кут і з ним, і з мамою.
Рада № 3. Адекватно реагуйте на проступки дитини. Проявляйте м'якість, але не вседозволеність. На закиди, що прямують з вашого заборони на що-небудь, відповідайте адекватністю і справедливістю. При необхідності вчитеся наполягати на своєму. Пояснюйте, що є такі вчинки, яких потрібно обов'язково уникати. За розуміння дитини хваліть, і ваша праця увінчається успіхом.
Рада № 4. Проявляйте ввічливість, доброту, щирість, особливо, коли дитина налаштований агресивно щодо вас. Спілкуйтеся на загальні, ні до чого не зобов'язують теми. Будьте завжди терплячі й толерантні. Доводьте справедливість вашої позиції. Під час суперечок вмійте вчасно відступити, дати трохи вільного простору.
Рада № 5. Заробіть довіру: разом посидьте за переглядом мультиків, разом «поріжте» на приставці, сходіть в кіно, цирк ... Навіть проста прогулянка по парку і збір жовтих осінніх листя може стати для вас обох своєрідною терапією для зміцнення ваших відносин. Допомагайте дитині робити домашні завдання, залучайте до спільної роботи маму. Розробіть систему заохочень за правильно виконані завдання та ентузіазм. І завжди хваліть дитину, але тільки за справжні досягнення.
Рада № 6. Спробуйте знайти дитині нове хобі. Якщо він ніколи не збирав марки, сходіть разом на пошту і купіть декілька наборів, поясніть, в чому їх цінність. Мама ніколи не водила на пейнтбол? Це ваш шанс подуріти разом. Не забудьте взяти з собою маму! У вас є в місті кінні екскурсії? Походи, байдарки, сплавьтесь на плоту ... Пам'ятаєте, ви несете відповідальність за дитину, будьте гранично обережними і уважними особливо в ризикованих підприємствах.
Рада № 7. Не скупіться на ласкаві слова. Якщо дитина маленька, його можна ще погладити по голівці, перед мамою він захоплено буде про вас відгукуватися. Тільки одне але. Врахуйте той факт, що бувають і замкнуті діти, яким не подобається, щоб їм посміхався хтось чужий і, тим більше, чіпав. Швидше за все, він сховається за мамою, а ви потім йому доводьте, що ви з кращими намірами. Не бійтеся користуватися послугами психологів, консультуйтеся з різних питань.
І останнє: не фальшівьте! Діти дуже тонко відчувають фальш у словах і вчинках. Завжди будьте самим собою, покажіть свою душу такою, якою дитина буде її бачити щодня, щоб надалі він не розчарувався в вас. Будувати відносини легше, ніж їх налагоджувати.

Как воспитать жизнерадостного ребенка? Полезные советы

Щасливий допитливий дитина сама собою не виросте, якщо не приділяти цьому питанню належної уваги. Продовжимо нашу розмову про Льоню і її синочкові Темі ...
Порада 4. Кличте в будинок цікавих людей. Найрозумніші і просунуті батьки весь світ собою дитині замінити не можуть. Цікаві люди і цікаві розмови розширюють уявлення дитини про світ, відкривають нові горизонти. Право ж, не в школі розвиваються мізки людини, а в розмовах з розумними людьми.
Олена не боїться говорити з сином про свої труднощі, печалях, радощах і перемогах. «У мене сьогодні так здорово виходило знаходити потрібні слова!» - Ділиться вона з сином. Він не розуміє, що це означає, але живо реагує на радість матері. У цей момент в коморах його несформованого світосприйняття відкладається, що робота - щось дуже цікаве. Втім, вона може і поскаржитися: «День сьогодні - безглуздий, і все не вийшло, і нічого не встигла». Тема вдивляється в матір: «Ти засмучена?» «Я розчарована, - відповідає Олена. - Завтра почну переклад спочатку ». І Тема розуміє, що в житті буває всяке, але це не страшно, просто завтра треба почати спочатку.
У відповідь Тема ділиться своїм: «У нас в саду дівчинка Світу. Ти побудуєш що-небудь, а вона зламає. Мені їй хочеться в лоб закатати. Але ти говорила, дівчаток не треба бити. Або можна? »- З надією питає Тема. «Все-таки не треба, - зітхає Олена. - А ти її злови як-небудь і розкажи, як тобі боляче і образливо, коли вона ламає. І як її стукнути хочеться ».
Рада 5. Умійте розмовляти з дитиною не тільки про побут і навчання. На жаль, це проблема всіх часів і народів: вкрай рідко зустрічаються сім'ї, де діти і дорослі можуть поділитися один з одним своїми переживаннями. У більшості родин, кожен існує у своєму просторі, і як це - розмовляти по душам - уявлення не мають. А адже саме близькі, щирі стосунки в сім'ї - єдина гарантія від прийдешніх підліткових проблем. Те, чого так бояться батьки - погані компанії, втечі з дому, наркотики, суїцид - наслідок душевної самотності у власній родині.
Якось бабуся Теми обізвала Олену божевільною. Вона пред'явила їй цілий список гріхів ... Чи не готує до школи. Не вчить комп'ютера та іноземних мов. Не придумала йому майбутнє. Дозволяє мати свою думку. «Пріпахал» до господарства - вчить прати вручну, мити посуд, пустила до плити.
Олена не божевільна. Вона як раз нормальна і керується здоровим глуздом. Лена йде від банальних істин, що життя - складна штука, і що мати опікати вічно не зможе, тому що всі ми смертні. Вона хоче, щоб її син з труднощами, які зустрінуться на його шляху, справлявся, і послідовно цього добивається.
Чому я вважаю її виховання здоровим? Я бачу результат. У дитинстві Тема багато хворів, був тривожним, недовірливим, вічно ниючим дитиною. Зараз це здоровий, життєрадісний, безпосередній, допитливий, відкритий всього нового чоловічок. Живі відносини в родині заклали в ньому міцний стрижень життєстійкості.
Чому ж таких, як Тема, на пальцях перерахувати, зате кількість непристосованих мауглі росте? У чому різниця між Оленою і вихователями мауглі? Думаю, що у відношенні до дітей. О, цей міф, що «батьки поганого не побажають»! Почитайте класичну літературу всіх часів і народів. Вдивіться в сучасну сім'ю.
У більшості сімей ставлення до дітей можна умовно розділити на декілька категорій:
1. Як до побутової техніки, яка має виконувати функції, їй призначені. Що коїться в душі дитини, в такій родині нікого не цікавить. Не будеш же питати у пральної машини, яким порошком вона віддає перевагу.
2. Як до породистої собаці, яка зобов'язана виправдати породу і зайняти на виставці гарне місце.
3. Як до іграшки, з якою в полювання можна пограти, якою можна похвалитися, а потім прибрати в шафу до наступного разу.
4. Як до необхідного для повноцінного сімейного життя аксесуар.
Список можна продовжити ...
Олена відноситься до сина, як до людини, яка має право на власні думки, почуття і бажання. Батьківські амбіції «Тільки Я знаю, що треба моїй дитині» вона в собі витравила. Занадто настраждалася від матері в дитинстві. Вона вдивляється у власного сина з подивом і цікавістю. Разом вони вчаться розуміти один одного. А Тема, спостерігаючи за матір'ю, вчиться ставитися до життя як до чудесного дару і при цьому міцно стояти на ногах і на землі.
Рада останній. Кожен день ми показуємо дитині своє ставлення до світу, до життя і до самої дитини. На підсвідомому рівні дитина фіксує, на що ми вжахнулися, зраділи, засмутилися, стривожилися, залишилися холодними і байдужими ... Спостерігаючи за нашими реакціями, він робить відповідні висновки. Один - що «світ небезпечний», а «люди - вороги». Інший, що «світ повний загадок і ах, як все це цікаво»! Та й про самого себе дитина підсвідомо розуміє, що він - лялька. Або предмет меблів. Або людина. З цим ставленням до світу, до людей і до себе він і піде в життя.
Ми укладаємо Тему спати. Читання на ніч - це святе. По черзі читаємо адаптованого «Робінзона Крузо». «А вам подобається Робінзон?» - Раптом запитує Тема. «Це мій улюблений герой» - серйозно відповідаю я. «Чому?» «Він не просто виживав, як таргани виживають, він задоволення отримував від життя. І він стільки всього придумав, і йому цікаво було, тому в нього все виходило ». Тема підхоплюється: «Я теж такий! - Кричить він, стрибаючи на ліжку. - Мені все! Жахливо! Цікаво! І в мене! Все! Вийде! »

На прийом до стоматолога. Як налаштувати дитину?

«Синуле 5 років. Жахливо боїться лікувати зуби. Перший раз пішли в зубний кабінет, коли йому було 4,5 року. Для наочності того, що це не страшно, посадила першим в крісло старшого сина. Маленький, переконавшись, що все добре, теж спокійно полікував зубки. На жаль, чи то пломби були поставлені погано, чи то він їх витягнув сам. Я, спокійна за зубки, навіть не думала, що вони можуть почати хворіти. Пішли до лікаря, він, нічого не сказавши мені, наживаючи вилучив малюкові нерв. Тепер синку панічно боїться зубного лікаря. Він навіть не заходить у кабінет. При цьому у нього такі перелякані очі ... Свекруха заборонила синові будь-яке солодке, ігри в комп'ютер і нові іграшки, поки він не полікує зуби. Мені чомусь здається, що це перебір. Йому і так страшно, а його ще й карають. Підкажіть, будь ласка, хто правий? Що можна зробити, щоб подолати цей страх? Спасибі.
Р.S. Вмовили піти до лікаря. Сам вибрав доктора і кабінет, спокійно доїхав до стоматології, дійшов до кабінету, навіть пограв, поки чекали нашу чергу, але як тільки нас запросили до кабінету - жах в очах! «Мамо, я так боюся, я не піду!» (Питання психолога).
Багато дорослих відмовляються ходити до стоматолога до останнього, поки не роздується щока або біль стане нестерпним. Дитина, яка не наляканий цим страшним доктором, довірливо відкриває рот і зацікавлено розглядає всі навколо від набору інструментів до сліпучої лампи над головою.
Ваш син пережив дуже неприємну ситуацію, його довіру було ошукано. Тепер він абсолютно точно знає, що стоматолог - це лікар, який робить боляче нишком. Шантажувати сина позбавленням солодкого і комп'ютера жорстоко і несправедливо, робити так - означає множити віроломство і рушити віру дитини в розумність і співпереживання дорослих.
Зараз його страх пов'язаний не тільки з відвідуванням стоматолога як таким, а й з тим, що біль там непередбачувана. Людині в цілому властива боятися невідомого, а якщо прийдешнє зрозуміло і зрозуміло, воно перестає лякати, навіть якщо майбутні події неприємні. Наприклад, про щеплення напевно з хлопчиком можна домовитися. Він знає, що буде відчувати і в який момент, він може підготуватися і зібратися з силами, щоб пережити щеплення.
Якщо зробити візит до стоматолога в плані відчуттів зрозумілим і передбачуваним, то швидше за все страх і тривога хлопчика знизяться. Подальші заходи будуть спрямовані саме на це, а також на те, щоб змістити фокус уваги дитини з процедури лікування на інші об'єкти.
Якщо планується лише огляд - значить сміливо говорите, що лікар тільки подивиться на зуби. Якщо це не так, то така розмова допоможе налаштуватися на разове відвідування, але безповоротно підірве довіру надалі. Налаштовані виключно на огляд хлопчик буде розчарований, засмучений, розсерджений, якщо йому до того ж до огляду поставлять пломбу.
Чи є у вас можливість попередньо поговорити з доктором про те, що буде відбуватися під час лікування? Якщо так, то ви зможете обговорити це з сином до здійснення візиту.
Ще один прийом, але його теж добре б узгодити з лікарем, це запропонувати синові розглянути лікарський інструмент і спробувати запам'ятати, ніж доктор користувався, а потім розповісти. Добре, якщо лікар зможе коментувати свої дії - це і полегшить завдання хлопчика, і додатково його розважить і відволіче.
Також попередньо можна пошукати в енциклопедії картинки з назвами інструментів, щоб потім не говорити: така штучка з гачків на кінці, а користуватися серйозним дорослим терміном. Знання таких слів може позитивно вплинути на самооцінку дитини в цілому. Особливо якщо йому вдасться блиснути своїми знаннями перед доктором.
Таким чином, можна сказати, що відбувається перемикання уваги дитини з власне процесу лікування на інші речі. Відвідування доктора обростає масою інших важливих справ: поговорити з лікарем, подивитися на інструменти, порівняти з малюнками, блиснути знаннями, запам'ятати, як вони використовувалися. Саме лікування стає чимось ситуативним, незначущим і найголовніше - передбачуваним і зрозумілим.

Як вибрати автоматичну пральну машину?

Звичайно одним з перших побутових приладів, які купуються сьогодні сім'єю, буває автоматична пральна машина. Напевно, кожен, хто свого часу встановив в будинку сучасну пральну машину, пам'ятає те відчуття, коли життя раптом стала значно простіше і приємніше. Прання з серйозного і досить трудомісткого процесу перетворилася в практично непомітну дрібниця. Всі турботи лягли на плечі пральної машини. Людині тепер достатньо натиснути кілька кнопок і через якийсь час дістати напівсухе білизну. Чудеса!
Для того щоб ця райдужна картина тривала якомога довше, треба відповідально поставитися до питання вибору пральної машини. Які ж головні особливості пральних машин?
Залежно від способу завантаження вони можуть бути двох типів: з горизонтальною і вертикальною завантаженням. Пральні машини з вертикальним завантаженням зазвичай більш надійні, ніж фронтальні. У цих машинах вісь встановлюється на два амортизатора, а у фронтальних - тільки на один. Така конструкція більш надійна, але дорожча. Крім того, завантажувати і діставати білизну в цих машинах зручніше.
Асортимент машин з фронтальним завантаженням більше. Вони можуть бути вузькі (32-34 см), середні (40-42 см) і повнорозмірні (50-60 см). Ціна у цього класу пральних машин зазвичай менше. Вибирати вузьку машину коштує у випадку обмеженості місця для установки. Повнорозмірні машини надійніше і вместітельнєє.
Сучасні пральні машини також діляться по класу енергоспоживання, ефективності прання і віджимання. Кращі показники мають пральні машини класу A і В, середні - З, D, Е, низькі - F, G. Але практично у всіх сучасних машин нормальна якість прання.
Важливою характеристикою пральної машини є також число оборотів при віджиманні білизни. Зазвичай цей показник становить 400-1000 об / хв. Тут не варто захоплюватися великим числом оборотів, оскільки це може призвести до витрати електроенергії, псування білизни, підвищеного зносу машини. Для ніжних тканин цілком достатньо 400 об / хв, для бавовни - 800 об / хв. Звичайно в сучасних пральних машинах є регулятор числа оборотів.
Ще одним параметром пральної машини-автомата є тип управління - механічний або електронний. Машина першого типу мають механічний програматор, за допомогою якого можна вибрати декілька програм прання. Останнім часом на зміну механічному управління приходить більш надійне - електронне. У машині такого типу після вибору виду білизни потрібно просто натиснути кнопку Пуск. Все інше машина зробить сама. За процесом прання дозволяють стежити світлодіодні індикатори. Вони ж дозволяють проводити діагностику пральної машини при виникненні несправності.
Надійність пральної машини визначається країною, в якій вона була зроблена. Корейські машини (LG, Samsung, Daewoo) надійно працюють протягом не менше 5 років, італійські (Zanussi, Indesit, Ariston) - 5-8 років, німецькі (Miele, Privileg, AEG) - 10-15 років.
Не слід забувати, що на довговічність пральної машини впливають і умови експлуатації. Низька якість води, перепади напруги, неправильна установка і інші чинники можуть призвести до поломки машини. Пральна машина - досить складний і дорогий побутовий прилад. Тому ремонт пральної машини краще виконати у сервісному центрі.
Установка і підключення пральної машини - процес, що вимагає достатньої кваліфікації та підготовки. Потрібно виконати підведення електрики, води, забезпечити злив в каналізацію. Тому для підключення пральної машини також рекомендується скористатися послугами сервіс-центру.
Сьогодні покупка пральної машини не є проблемою. Це можна зробити в спеціалізованому магазині, в інтернет-магазині, в супермаркеті побутової техніки. Можна також купити б / у техніку з Європи. Однак необхідно пам'ятати, що, заощадивши на покупці, можна втратити на ремонті.
Купуючи нову машину, перевірте правильність заповнення гарантійного талона, це дозволить уникнути проблем з гарантійним обслуговуванням.

Эксперт обзор NWA NETWORK WORLD ALLIANCE: Как получить халявные деньги на аукционе WinnLand?...

Эксперт обзор NWA NETWORK WORLD ALLIANCE: Как получить халявные деньги на аукционе WinnLand?...: "Подарунки, бонуси та іншу халяву люблять усі. Ну, або майже все. Хто думає по-іншому, подивіться телевізор, що робиться в магазинах на різдв..."

Фотоепіляція в домашніх умовах? Правда і міфи

У сучасному динамічному світі доглянутий зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Красива гладка шкіра без небажаних волосків, безсумнівно, є одним з факторів жіночої привабливості.

Незважаючи на широкий вибір методів і засобів для видалення волосся, деякі з них здатні забезпечити бездоганний результат надовго. На сьогоднішній день фотоепіляція - найбільш ефективний і безпечний метод, що забезпечує позбавлення від непотрібних волосків на довгий час. Щоправда, варто зауважити, що багато хто з нас все ще з недовірою ставляться до фотоепіляції, оскільки знаходяться у владі різних міфів і помилок, пов'язаних з нею. Давайте спробуємо разом розібратися, що являє собою фотоепіляція, і розвінчати найпоширеніші помилки, грунтуючись на об'єктивної інформації про цей метод видалення волосся.

1. Фотоепіляція можлива тільки в салонах краси і медичних кабінетах


До недавнього часу це було дійсно так, і проведення фотоепіляції вимагало обов'язкової участі фахівця. А це значить, необхідно було заздалегідь записатися до фахівця на курс процедур і викласти за це чималеньку суму. Але, на щастя, прогрес не стоїть на місці. Згадайте, як ще століття тому люди відвідували цирульників, щоб поголитися. А тепер щодня ми користуємося бритвами, дезодорантами та іншими предметами особистої гігієни самостійно. Це легко, зручно, сучасно. Точно також і з фотоепіляцією! Завдяки унікальному приладу HPLight (Хепілайт), розробленим німецькою компанією MS Westfalia GmbH, у вас з'явилася можливість проводити процедуру фотоепіляції в домашніх умовах. Використання приладу HPLight не вимагає спеціальної підготовки, він абсолютно безпечний і дозволяє самостійно проводити процедури в будь-який зручний для вас час.

2. Досить однієї процедури фотоепіляції, щоб назавжди позбутися від волосся


Це міф! Справа в тому, що фотоепіляція діє тільки на волосся, що знаходяться в активній фазі росту (анаген), а таких на будь-якій ділянці шкіри не більше 30%. Тому доводиться проводити декілька процедур, щоб впливати і на решту волосся в фазі росту. Якщо все волосяні цибулини на ділянці шкіри пройшли обробку у фазі росту, волосся з них більше не виростуть. Проте варто зауважити, що в шкірі знаходиться і деяку кількість волосяних фолікулів в спокійному стані, які з часом можуть «прокинутися», і не виключена поява окремих волосків. Тому не слід довіряти рекламі, що обіцяє видалення волосся методом фотоепіляції миттєво і назавжди. Зазвичай бажаного ефекту гладкої шкіри вдається досягти за 8-12 сеансів, залежно від гормонального фону, типу і структури волосся, індивідуальних особливостей організму.

3. Фотоепіляція небезпечна і болюча, може викликати побічні ефекти


Принцип дії фотоепілятор заснований на поглинанні світла пігментом волосся - меланіном. Виділяється при поглинанні теплова енергія спрямована безпосередньо на волосяний фолікул, вона руйнує його, не пошкоджуючи при цьому навколишні тканини. Процедури видалення волосся, як за допомогою професійних салонних приладів, так і за допомогою домашнього фотоепілятор HPLight, безпечні і безболісні. На відміну від інших способів видалення волосся, фотоепіляція не викликає роздратування шкіри, алергічних реакцій і появи врослого волосся.

4. Фотоепіляція коштує дуже дорого


Фотоепіляція в салонах краси, дійсно, є дорогою процедурою. Проте видалення волосся за допомогою апарату HPLight
набагато економічніше і вигідніше. Вартість одного спалаху лампового модуля HPLight - всього 3,8 рубля, а одного повного сеансу
обробки основних проблемних зон - всього 77 рублів.

За найскромнішими розрахунками, використання фотоепілятор HPLight обійдеться вам в 6 разів дешевше в порівнянні з фото / лазерної епіляції в салонах краси і в 5 разів дешевше в порівнянні з професійною воскової епіляції. Враховуючи, що ефект від курсу процедур фотоепіляції зберігається в середньому від 3 до 7 років, ви зможете досягти реальної економії коштів у довгостроковій перспективі.



Природно, не варто забувати, що людина - живий організм, в якому відбуваються певні біологічні процеси, і позбавлення від небажаного волосся вимагатиме від вас певних зусиль. Але завдяки новітнім, прогресивними технологіями вже зараз у вас є можливість максимально швидко, ефективно і безпечно позбавитися від зайвих волосків на багато років і стати володаркою гладкою і красивої шкіри. Вибір за вами!
На латинице

ПОХУДЕЙ ЛЕГКО И БЕЗ УСИЛИЙ! или РАЗВОДКА продолжается?

У Росії бум ожиріння. У світі проблема актуальна теж. Парадокс наших днів: якась частина населення голодує, а хтось не може нічого вдіяти з власним надлишковим апетитом. Але недарма кажуть, що людина істота лінива. Можна сміливо сказати, що людина із зростанням ваги ще і тупіє.

І це цілком можна пояснити науково: жир так само кровоснабжается і харчується, як і будь-яка інша тканина організму. Але якщо жиру багато, то кисню і поживних речовин для інших органів (і для мозку в тому числі) уже не вистачає. Всеохоплююча лінь і апатія. Нічого не хочеться робити, щось міняти, як-то «змінювати» своїм звичкам (наче самому собі змінювати краще?), Але є бажання терміново знайти спосіб схуднути!

І тут на допомогу приходить натовп аферистів! Ціла юрба комерсантів, які використовують лінь і деколи невігластво повних людей у свою користь. Чому так грубо? А як ще можна пояснити моменти, коли люди шукають в Інтернеті «змови для схуднення», «рублевские таблетки» та інші дива-кошти?

Одна моя клієнтка дійшла до того, що за порадою своєї знайомої («щоб схуднути») з'їдала 3-4 кг ананасів кожен день ... чекала зниження ваги. Але дочекалася тільки проблем зі шлунком і ще більшого зростання ваги. А білизна, «спалюють» жир? Вибачте, але людина з нормальним IQ за шкалою Векслера не буде вірити в таку нісенітницю!

Уважний читач запитає: а що ж робити?! Відповідаю: спочатку усвідомити простий факт, що без зусиль з вашого СТОРОНИ НІЧОГО НЕ ВИЙДЕ!
Це дуже важливо - усвідомити подібний факт! Перестати сподіватися на «зовнішнє» чудо і усвідомити, що диво може бути всередині Вас ...

Другий момент - ПОПРАЦЮВАТИ ЗІ СВОЄЮ мотивації. В Інтернеті є багато ресурсів та інформації на цю тему: шукайте, знаходьте! Зрозумійте одну просту істину: МОТИВАЦІЯ - рушійна сила будь-якого процесу ЗМІНИ. Це працює завжди, досить згадати корову в бомболюк винищувача у фільмі «Особливості національного полювання» і слова генерала Михайловичу: «Жити захочеш - ще не так раскорячишься!» Не вистачає кмітливості знайти в Інтернеті потрібну інформацію, не привчені працювати самі над собою - пошукайте психологів , які допоможуть грамотно попрацювати з Вашої мотивацією, посилити її і пр.

Третій момент - ПРАВИЛЬНИЙ ХАРЧОВОЇ РЕЖИМ! Мотивація-мотивацією, але якщо «жерти хочеться так, що зносить всі кеглі в голові» (цитата клієнтки), то далеко на одній мотивації не виїдеш. Потрібен грамотний раціон. І не варто називати це дієтою або розвантаженням. І знаєте чому? Бо подібні слова не зовсім правильно налаштовують Ваша підсвідомість, дуже часто включається опір. Ці слова в нашій давній підкірці асоціюються з поняттями «ГОЛОД», «ПОЗБАВЛЕННЯ» та ін Відповідно, знижується рівень обміну речовин. Крім того, будь-яка дієта - тимчасовий стан, а налаштовуватися потрібно НА ПОСТІЙНИЙ, АЛЕ КОМФОРТНИЙ РАЦІОН ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВАГИ! Ідеальний варіант - звернутися до дієтологів для складання раціону, або хоча б до хорошого ендокринолога.

Четвертий момент - ВИБРАТИ СОЮЗНИКІВ! Жодна справа не обходиться без союзників і соратників. Спілкування допомагає подолати проблеми. Часто люди стройнеющіе зустрічають опір соціуму. У нашому співтоваристві на Mail.ru «Схуднення без насильства над собою - реальність» є багато історій на цю тему. Близьких людей теж можна зрозуміти: вони багато разів бачили Ваші істеричні заяви на тему схуднення і бачили, як все це закінчувалося черговим зривом. Люди не можуть вірити нескінченно. Виникає ставлення до Вас, як до не зовсім серйозного людині. Тим більше, багато хто щиро не можуть зрозуміти: «І чого ти є не можеш менше??!» Але є люди, Вас розуміють. Наприклад, особисто я важив 128 кг, а зараз 88 кг, і мені дуже добре відомо, що таке надмірне АПЕТИТ АБО ВЕЧІРНІЙ «жор». І таких людей багато, на жаль багато! Тих, хто Вас зрозуміє!

П'ятий момент - ПОСТІЙНА ПІДТРИМКА ФАХІВЦІВ. На цій ниві дуже багато шарлатанів. Отримавши оплату за перші зустрічі, незважаючи на обіцяні «річні» підтримки, вони втрачають згодом будь-який інтерес до Вас, а всі Ваші промахи пояснюють недостатньою мотивацією або невиконаннями рекомендацій. Як ніби Ви спеціально їх не виконали ... У Росії немає чіткого законодавства у цьому випадку. Безумовно, майже завжди можна перекласти відповідальність на пацієнта.

Шостий момент - ЗАДОВОЛЕННЯ В ЖИТТІ. Як правило, надмірна вага пов'язана з певною недостатністю серотоніну в ЦНС. Їжа, а особливо солодка їжа - найпотужніший «наркотик», серотонін вивільняється швидко і в пристойному кількості. Але є інші способи збільшити вироблення серотоніну - це КОРИСНІ ЗАДОВОЛЕННЯ, ХОБІ, ЗАХОПЛЕННЯ! Багато хто забув вже про їх існування! Їжа і ТБ - стали єдиним джерелом РАДОСТІ В ЖИТТІ! Тут потрібно міняти своє життя. Не загадувати глобально, а почати з малого: скласти програму задоволень на найближчі два тижні. Щоб це був не телевізор з насінням, а щось, може бути, забуте, або зовсім нове. Боулінг, похід у театр, похід на ковзанку, або прогулянка на велосипеді. Починайте змінювати своє життя, адже світ не обмежений тільки розмірами Вашої кімнати і Вашим холодильником!

Сьомий момент - ПОВНОЦІННИЙ І ЗДОРОВИЙ СОН! Синтез серотоніну йде вночі, під час сну. Сон важливий для поповнення запасів усіх нейромедіаторів у ЦНС, а його дефіцит миттєво призводить до підвищеного апетиту. Проте багато хто говорить, що сплять мало, так як нічого не встигають, і звідси - Восьмий момент - ВМІННЯ ПЛАНУВАТИ СВОЇ СПРАВИ, ВМІННЯ ГРАМОТНО УПРАВЛЯТИ СВОЇМ ЧАСОМ. Часто на марафоні схуднення деяким я раджу просто пройти відповідний тренінг (ТАЙМ МЕНЕДЖМЕНТ), так як багато людей банально не вміють планувати свій час, а це якість вкрай важливо для досягнення мети і збереження результату.

Що ми знаємо про харчові добавки? Факти і тільки факти

Коли ми приходимо в магазин, завжди вибираємо продукти якісні, гарні, апетитні на вигляд. Ніхто ж не буде купувати, наприклад, сіру ковбасу або згіркле масло. Адже кожен покупець хоче, щоб продукти були свіжими, аромат і приємними на смак. І цьому чимало сприяють харчові добавки.

Отже, навіщо ж вони потрібні?

 Вони здатні покращити вигляд, аромат і смак продукту (ароматичні речовини, підсилювачі смаку, фарбники).
 Уповільнюють псування продукту (консерванти, антиокислювачі).
 Підвищують поживну цінність продукту (вітаміни, мінеральні речовини, підсолоджувачі).
 Необхідні в процесі промислового виробництва (емульгатори, стабілізатори).
 Завдяки їм можна отримати і зберегти бажану консистенцію продукту (загусники, регулятори вологості).

Хотілося б поговорити про найбільш поширених харчових добавках більш докладно.

Отже, консерванти. Щоб продукти не псувалися і довго залишалися свіжими, в них додають консерванти. Адже зіпсований продукт не тільки неїстівний, але і небезпечний для здоров'я. Консерванти захищають нас від харчових отруєнь, перешкоджають зростанню цвілевих грибків і мікроорганізмів, зупиняють виділення мікроорганізмами отрут, наприклад, афлатоксину.

Бензойна кислота і її солі (бензоати) - консервант, зустрічається практично у всіх консервованих продуктах в пластиковій упаковці, наприклад, в оселедці, в напоях. Становить небезпеку для алергіків, які чутливо реагують на саліцилову кислоту, і для хворих на бронхіальну астму.

Сорбінова кислота. Найчастіше її можна побачити у консервованих продуктах, а також в тортах і випічці. Вважається найбільш нешкідливим і особливо ефективним консервантом.

Нітрит натрію. Є і підсилювачем забарвлення і консервантом одночасно. Додають його в копченості та ковбаси. Завдяки нітриту натрію природний колір ковбаски зберігається набагато довше. До речі, ця сіль перешкоджає зростанню суперечка ботулізму в ковбасних консервах. Саме при отруєнні ковбасою вперше було описано це захворювання (botulus-ковбаса). Нітрит натрію дуже токсичний. Його кількість суворо нормується ГОСТами. І концентрація ця дуже мала, не перевищує 0,005%. Скажу з власного досвіду: ще жодного разу перевищення нітриту натрію вище нормативу не зустрічала.

Одним з варіантів не додавати консерванти у продукти є вакуумна упаковка, та й сама сіль (натрію хлорид) є нічим іншим, як консервантом. Така ж ситуація і з оцтом. В одній ситуації він - приправа, а в іншій консервант. Невже в маринування ви не кладете оцет? Хоча я віддаю перевагу натуральний яблучний.

Антиокислювачі. Дія їх заснована на тому, що вони зв'язують кисень повітря, запобігаючи окислення (прогоркание жирів). Найчастіше їх додають в рослинне і вершкове масло, чіпси, сирокопчену ковбасу. До них відносяться аскорбінова кислота (вітамін С), лимонна кислота, токофероли (вітамін Е), молочна кислота, лецитин. Вони натуральні та нешкідливі, чого не можна сказати про сульфіт. Його додають у вино, сухофрукти, але чомусь ні слова не пишуть про його присутність.

Тіабендазол, дифеніл, ортофенол. Ними покривають тонким шаром банани та цитрусові. Тонкий восковий наліт рятує плоди від псування. Так що ретельно мийте фрукти перед їжею.

Вітаміни та мінеральні речовини. Додають в продукти дитячого харчування, соки, молочні продукти. Допомагають зробити продукти збалансованими і корисними.

Емульгатори і стабілізатори. Без них ми б не їли ні морозиво, ні майонез. Продукти просто б розпадалися на складові частини. Ось, наприклад, гарним природним емульгатором є лецитин. Його багато в яєчному жовтку. Ось чому зроблений в домашніх умовах майонез не розшаровується, і весь холестерин, який міститься в яйцях, не всмоктується повністю організмом.

Модифікований крохмаль, пектини, агар-агар, желатин. Ставляться до згущувача. Є гарним баластовим речовиною, практично не перетравлюються організмом. Хочеться відзначити агар-агар. Отримують його з червоних і бурих водоростей. Має здатність виводити з організму токсини. Так що желе і мармелад на основі агар-агару дуже навіть корисні (якщо, звичайно, в них ще й барвники натуральні).

Гліцерин і сорбіт - регулятори вологості. Добре вбирають вологу з повітря, ось тому хлібобулочні вироби так довго не черствіють.

Я перерахувала найбільш поширені харчові добавки, хоча їх значно більше. Як бачите, є і корисні, і не дуже. За гігієнічним вимогам застосування харчових добавок дозволяється тільки, якщо вони навіть при тривалому використанні не загрожують здоров'ю людини. Зміст їх у продуктах суворо контролюється на всіх етапах виробництва.

У наше століття прогресу і загальної зайнятості саме життя підштовхує до того, що все частіше і частіше ми купуємо готові страви фабричного виробництва і все рідше готуємо їжу зі свіжих продуктов.Так що або треба змиритися з присутністю харчових добавок, або відмовитися від всіх продуктів промислового виробництва і перейти на домашню кулінарію. Вибір залишається тільки за вами.

Що таке бренд і навіщо він потрібний?

Вітчизняний ринок наповнений переважно закордонними брендами, чиї рекламні слогани стають такими ж популярними, як колись афоризми. А наші фірми ще дуже мало дбають про свій бренд, він з'являється спонтанно - коли виробник керується тим, що потрібно розширити асортимент або завантажити виробничі лінії. Або якщо починають слабшати ринкові позиції товару. Ось тоді і згадують про брендінг - процесі створення бренду та управління ім.
Успішний бренд (клеймо, тавро) завжди повинна підтверджувати висока якість товару, яке б відповідало сподіванням споживача. Емоційна складова, ідея товару, реклама - все це добре, але без якості немає бренду. Тому справжній бренд - це обізнаність про відмінну якість товару, репутація, імідж, асоціації, що виникають у свідомості людей, коли вони чують або бачать його атрибути. Це невловима сума властивостей продукту: його імені, ціни, історії, вражень, які він справляє на споживачів.

Але ні в якому разі не можна плутати бренд з торговою маркою. Власне, він і є нею, але не кожна торгова марка є брендом. Якщо не менше 20 відсотків покупців позитивно ставляться до цього товару, то його вже можна назвати брендом.
І якщо провести аналогію з людиною, то торгова марка - це ім'я, по батькові, прізвище людини, а бренд - ПІБ широко відомої людини, на якого хотілося б багатьом рівнятися. Марка стає брендом тоді, коли об'єктивне сприйняття товару замінюється суб'єктивним. Ми даємо власну оцінку якості, надійності, безпеки, ергономічності, дизайну, назві продукту, і додаємо ще й свої емоції: «Кока-кола» - це не тільки смачно, це ще й круто, престижно!
Відомий бренд корисний і споживачам, і виробникам
Зараз спостерігається середня щільність 15-20 брендів на одну товарну позицію, особливо продовольчу. Так, на вітчизняному ринку дуже широкий асортимент майонезів, маргаринів, олії, йогуртів, круп, морозива ... Спробуй вибрати! Але якщо серед них є відомі марки, покупець відчуває себе впевнено. До речі, в Європі спостерігається зворотна картина - зменшення кількості брендів. Тепер там більше довіряють тим компаніям, які спеціалізуються на одному виді продукції, оскільки так бренд краще запам'ятовується.

Що ж стосується виробників, то розкручений бренд потребує менших рекламних інвестиціях для просування торгових марок. Він вже є достатньо ефективний інструмент вторгнення на ринок чи захисту своїх позицій. А товар під популярним брендом можна продавати набагато дорожче.
Ідеальний приклад - мотоцикли «Харлей». Якістю вони поступаються японським, але коштують майже вдвічі дорожче. Любителі «харлеїв» купують не якість і технічні характеристики, а стиль життя. Перевагою бренду є і те, що новий якісний товар під вже наявними успішним брендом може посилити позиції «бренду-парасольки». Якщо товаровиробник позиціонує свій товар як дорогий і престижний, то не стане кидатися у знижки та розпродажі, навіть якщо почався економічний спад.
Але зоряний бренд важливий не всім. У нижньоцінових сегментах ринку не потрібно грандіозних брендів. Тут інша стратегія - «глибокого проникнення на ринок» або «лідерства у витратах». Продукцію таких фірм купують, тому що вона дешевша. Їм бренд навіть шкідливий, тому що це великі інвестиції. Відповідно, зростає ціна і втрачається головна конкурентна перевага.

Вартість створення і просування бренду
На Заході, за різними оцінками експертів, на створення і просування бренду витрачається 20-50 мільйонів доларів, а у нас поки що досить одного мільйона. Саме тому наш ринок був і є привабливим для виведення власних брендів великими транснаціональними корпораціями та іноземними фірмами. І ось тут таїться загроза для вітчизняного ринку. Якщо не розвинути наш брендинг, то через кілька років це зроблять за нас «Кока-кола», «Procter & Gamble» ...
В даний час компанії намагаються вибудовувати бренди, засновані на національній ідеї. І це не лише перспективно, а й модно. Але довгострокові конкурентні переваги на цьому будувати не можна: мода проходить, ринки глобалізуються. Потрібно більше ідей, які дозволяють зв'язати покупця з певним стилем життя, набором цінностей. А ідей мало.
Мабуть, це пояснюється тим, що чітке позиціонування має на увазі залучення однієї групи покупців і відмова від інших, які не поділяють обраних цінностей. А виробники хочуть охопити найбільшу аудиторію. Але робити товари «для всіх» буде все важче.

Чому менеджери продають мало? Метод ефективної мотивації.

Дійсно, чому менеджери продають мало?

Причин кілька.
1. Не знають технік і методів продажів. Саме цим професійним навичкам і вчать бізнес-тренери та начальники служб. Однак лише знання техніки не призведе до різкого зростання обсягів продажів. Цього мало.
2. Не вірять у свій продукт і свою компанію. Це набагато гірше ... Якщо вони не люблять справу, якою займаються, - на що йде їхнє життя? Я ніколи не могла продати те, чого я не люблю і в що не вірю. Алгоритм продажів завжди один і той же. А фальш, непереконливість обов'язково буде відчувається в словах і жестах незацікавленого менеджера. Клієнт інтуїтивно це відчує. Які вже тут обсяги продажів?
3. Немає впевненості в собі. Найпоширеніший діагноз. На жаль, сім'я і школа так рідко дають цю саму впевненість. І ходять боязкі менеджери з опущеними очима і плечима по своїм клієнтам, і говорять по телефону кислими безстатевими голосами ... Тут може допомогти тренінг особистісного зростання. Часто він значно допомагає підняти продажі. Тільки та впевненість - не найголовніша складова успіху менеджера.
4. Головне, що потрібно для продажів, - солідна мотивація. Навіть там, де є прогресивна зарплата і розроблена сучасна схема оплати. "Продаси багато - відразу отримаєш ось такущую суму!" Можна, звичайно, спустити план зверху і означити супероплату, але зазвичай це сприймається в багнети, оскільки походить від керівника і сприймається як наказ! І починається законне опір "бос - підлеглий".
Ці діагнози мені довелося ставити на посаді начальника відділу продажів солідної корпорації. Які тільки ми не розробляли схеми мотивації. А результат не змінювався. План виконували, але завжди зі скрипом, під тиском, не отримуючи від цього морального задоволення.
І раптом одного разу мене осінило. А що якщо спробувати мотивувати знизу, від самих працівників. Просто дати їм можливість здійснити якусь свою давню мрію. І я пішла від потреб менеджерів.
Зібрала всіх і у вигляді невеликої гри попросила написати список своїх найзаповітніших бажань, всього того, що можна купити за гроші. Нехай сьогодні ця мрія нездійсненна, але її можна відпустити на волю і дати розгулятися фантазії. Що тут почалося! Вони, немов малі діти, стали вправлятися у спогадах і одягатися в словесну форму всі заповітне, вистраждане і давно поховане під важкою ковдрою буднів.
Хтось мріяв потрапити в далеку східну країну і покататися на слонах, хтось хотів вчитися за президентською програмою, комусь не давала спокою мрія про відкриття своєї справи, а хтось давно хотів купити новий крутий автомобіль.
Коли всі заспокоїлися, запропонувала оцінити цю мрію в рублях. Скільки кому треба грошей. Конкретно. Засопів, зосередилися, вважали, закреслювали, обчислювали на калькуляторі. Суми вийшли у всіх різні.
Питання. Чи реально заробити ці гроші? За який період? Знову взялися за розрахунки. Виявилося, що цілком реально, і що навіть не так багато часу для цього потрібно. А якщо ще й почати перевиконувати план! Тоді мрія зможе здійснитись у багатьох навіть в цьому році.
Заблищали очі, зашарілись щоки. З'явився інтерес. Два в одному. Вони побачили реальність виконання давньої мрії і зрозуміли, що це завдання цілком їм під силу.
Далі. Малюю графік на дошці. Сьогодні ти заробляєш 30 тисяч і зможеш купити путівку через три місяці жорстокої економії. А відпустка - через два місяці. Вихід? Дозволити собі отримати не тридцять, а п'ятдесят чи навіть сто тисяч за місяць. Все залежить тільки від особистого старанності.
На той час і техніки продажів моїми менеджерами були освоєні, і з упевненістю в собі, в продукті і компанії вже все було в порядку. І внутрішній гаманець у всіх з запасом.
Залишилося правильно поставити цілі і визначити терміни їх досягнення. Для цього графік і служить. Коли перед очима чітко промальовані схеми, будь-який менеджер наочно бачить, що конкретно потрібно для здійснення мрії.
Отже, основна частина роботи зроблена. Тепер залишається нехитрий підрахунок. На місяць потрібно продати товар на таку-то суму, щоб отримати визначену ним самим (це важливо, менеджер тут сам собі начальник!) Зарплату. Залишається розділити на кількість робочих днів - дізнатися середньоденну продаж. План особистих продажів затверджено. Починається пошук шляхів його здійснення.
Яких креативних ідей я наслухалася! Як розширилася наша клієнтська база! У кожному споживачеві менеджери бачили того самого чарівника, який допоможе здійснити їх дитячу мрію. Навіть жартували: «Цей клієнт сьогодні сплатив мені нове колесо на Лексус», «Пане N. подбав про мій відпочинок в п'ятизірковому готелі ». Конкретні клієнти «оплачували» їх капризи. Це розуміли всі.
Чи потрібно говорити, що обсяг продажів збільшився відразу в рази? Цим методом я користуюсь тепер завжди у своїх тренінгах. Жодного разу він мене не підводив! Рекомендую!

понедельник, 13 декабря 2010 г.

Які модні тенденції в макіяжі? Сезон осінь-зима 2010/2011

Огляд тенденцій сезону - заняття дуже захоплююче і творче. Щосезону, щомісяця, щотижня і навіть щодня провідні будинки мод, дизайнери, модельєри, стилісти пропонують нам нові ідеї, залишаючи вже зроблене й побачене раніше позаду. Але що спільного між такими пропозиціями і який загальний хід думки конструкторів моди? Адже мода - це не просто усунута фантазія її виробників, а частина глобального процесу розвитку суспільства і культури, висловлення якоїсь суспільної потреби, культурний, часовий зріз.Відірвані від реальності ідеї навіть самих авторитетних особистостей і будинків мод можуть залишитися невизнаними тільки лише з причини невідповідності настроям і перевагам, які дозріли в суспільстві. Які основні вектори моди, які кольори виглядають особливо стильно та свіжо восени і взимку 2010/2011 року, на які фактури роблять основний упор виробники косметики - про це та багато іншого я збираюся розповісти в своєму есе.
Отже, що сталося в моді на макіяж з приходом холодної пори року ...
Як і раніше в моді натуральний макіяж, а точніше - ефект його відсутності; як і раніше, актуальний Nude, втілений у нових іміджах модних будинків. Мабуть, ніколи природність не була настільки важлива, що в цьому сезоні. Чим природніше в новому сезоні ваша шкіра, тим ідеальніше ви вписуєтеся в моду. Для орієнтиру досить поглянути на покази Balmain, Chloe, Gucci і D & G - і ви побачите супермоделей з зволожуючим кремом і прозорим блиском для губ.
Зверніть увагу - засмага, як і раніше не в моді. З тих пір, як Європа відвернулася від штучного сонця (а сьогодення не завжди приносить користь), поки не вироблений більш-менш нешкідливий спосіб штучного загару, моди на інтенсивний загар не очікуємо. Тому порцеляновий відтінок шкіри і легкий рум'янець - і сьогодні ви на Олімпі!
Закономірно прийшли в осінній макіяж відтінки золота, теплого коричневого, іржі, бордо, цегляного, червоно-оранжевого ...
Але особливий сенс цієї осені придбав відтінок бордо, який ми можемо виявити як на очах, так і на губах, щоках моделей.
Шоколадні губи особливо популярні на світових подіумах сезону осінь-зима 2010/2011. Шоколадний відтінок на губах найкраще носити з нейтральними очима і вилицями.
Зимового періоду догоджають прагматичні виробники косметики. Можемо в цьому переконатися на прикладі таким світових косметичних брендів, як Estee Lauder, YSL, Givenchy, Dior, MAC, Lancome. Фіолетовий, фіалковий, ультрамарин, синій, електрик, синій з сірим, розбілений синій - всі ці та багато інших холодні відтінки ми зустрічаємо на обличчях моделей.
У цьому сезоні по-справжньому зимовий відтінок фіолетового, яскраво-лілового або вишневого на губах або нігтях вже не виглядає настільки самобутнім.
Справжню ж драму фіолетового розгортає John Galliano з властивою йому театральністю.
Яскраві губи перейшли у спадок від літнього сезону до зимового, вони перемістилися з теплої гами в холодну, залишивши лише одну точку дотику з літом - червону помаду, класичний червоний колір, актуальний в усі пори року.
Спостерігаючи за ходом модних пропозицій осінь-зима 2010/2011, просто необхідно виділити так званий стиль «гранж», який в сезоні, що стає ще більш популярним, що проявляється, звичайно, і в моді на макіяж теж. Особисто для мене було несподіваним звернення до цього стилю у новій колекції MAC.
Такий макіяж характерний брутальністю - шкіра бліда, яскравий, контрастний відтінок губної помади, очі димчасті, тіні недбало розмазані.
Але в цьому сезоні в макіяжі «гранж» з'явилися і нові відтінки - змішання теплих і холодних, що надає їм характерний брудний вигляд, а також сірі, асфальтні відтінки.
І про стрілки ... Стрілки апріорі фігурують на подіумах світу та на сторінках глянцевих журналів та очах перехожих. Мода змінює лише їх товщину, довжину, колір і інтенсивність. У цьому сезоні для стрілки на повіках характерна серпанок. Взимку стрілка межує зі смокі-айс.
Не соромтеся себе в ширині і розмірі стрілки, а ось губи не варто робити яскравими, віддайте перевагу натуральним відтінкам або напівпрозорому бальзаму для губ.
Тепер кілька слів про те, як використовувати модні новинки в макіяжі. Перш за все, про моду як такої. Ми постійно чуємо страшні слова «модні тенденції», втім, і в заголовку не вдалося обійтися без них. Можна також почути ще більш пафосні вирази - «модні тренди», «колекції від кутюр» та інше.
У деяких вони викликають страх і повагу: страх, тому що якщо ти не в трендах і хтось у цьому тямлячи розшифрує тебе, то ганьба неминучий. Повага, тому що тренди можуть задавати тільки великі гуру моди світу цього, і це треба приймати, навіть якщо не поділяєш їхні думки. У інших людей з'являється роздратування, ці скептики хмикає і говорять, що немає ніякої різниці, аби їм це йшло. Таким зазвичай плювати на моду, як вони самі говорять. Але кажуть - не означає роблять.
Не можна не слідувати моді зовсім, інакше ви просто випаде з культурного часу і будете виглядати досить дивно, що буде перешкоджати вашої успішної самореалізації. Адже еталони моди завжди найбільш привабливо виглядають. Навіть класичний костюм схильний моді - змінюється в крої, фактурі тканини, відтінках, які видають його приналежність часу.
Але й сліпе слідування моді не залишить у вашому житті вас самих, не залишить місця вашої індивідуальності і вашому, саме вашому мікросвіту. Більш того, безпосередньо модні віяння можуть використовувати лише моделі з нейтральними рисами обличчя, ідеальними фігурами, здоровою шкірою, волоссям і дуже юним віком. А таких на земній кулі меншість. Подивіться по сторонах на оточуючих вас людей, де ці моделі?!
Тому давайте шукати «золоту середину» у відносинах з модою! І спасибі, що сьогодні мода дозволяє нам бути собою, на відміну від попередніх століть: серед низки напрямків, ряду тенденцій і пропозицій завжди можна відшукати підходить саме вам і не копіювати це бездумно, і пристосувати до себе. До себе! А не себе до чогось! Може бути, не потрібно худнути, щоб носити брюки-олівці з високою талією, а потрібно худнути тому, що це зручніше? А замість брюк-олівців надіти той фасон, який підкреслює ваші кращі лінії фігури в модному кольорі і тканини.
Або, може бути, не варто надувати силіконом губи, а краще підібрати гарний відтінок губної помади, що підходить вашій шкірі і очам? І чому б не спробувати робити натуральний макіяж тому, що це модно і вам йде, використавши тонкі фактури тональних основ, або перестати підбивати губи олівцем, що відрізняється від кольору губної помади?
Ось суть того, що я хочу донести кожній дівчині чи жінці! Любіть себе і вдосконалюйте себе, вивчаючи і використовуючи моду собі на благо, щоб бути завжди привабливою!

Зайва вага. Як позбавитися?

Отже, як нам доводять різні вчені і лікарі, від жирових клітин позбутися нам не вдасться, якщо нас не обслужить хірург. Однак самі жирові клітини мають дуже корисну особливість - вони можуть зменшуватися в розмірах. Ось цим і треба скористатися, як радять нам на одному сайті.
Ця рада власне відповідає саме зимового сезону. Головна його думка: «якщо ви змерзли - зігрівайтеся фізичними вправами. Не вмикайте центральне опалення ». (?) Скинути вагу після фізичних вправ, зігрієтеся, заодно і заощадите певну суму на обігріві приміщення. Ви собі це можете уявити? Це десь треба жити, щоб взимку вимикати опалення? У Єгипті? Горезвісний Шикльгрубер давав аналогічні поради своїм солдатам під Москвою. І знаєте, у них вийшло. Вага скинули, правда деякі - разом з головою.
Це ще не все. Треба їсти побільше супу. Вважається, що «вода, що міститься в їжі, на противагу тій, яку ми просто п'ємо, сприяє більш повільного спустошення шлунка, таким чином відчуття ситості зберігається довше, при тому, що калорій менше." Ура! Суп за рецептом Ходжі Насреддіна вам точно допоможе. Пам'ятайте про такий?
А також потрібно більше спати. «Хронічне недосипання призводить до набирання ваги». Ось ведмідь бурий в наших лісах так і робить: як тільки настає ожиріння восени, так він відразу спати лягає і худне до весни. А коли прокинеться навесні, то весь такий витончений, худенький, прямо завидно. Але - сердитий, як усі худі; а адже восени добрий був, пухкенький такий. Напевно це від того, що він опалення надовго вимикав? Моя порада - не будите ведмедя взимку, а то він вас поїсти може, щоб недосип компенсувати.
Радять також записувати, що і чому ви з'їли. Ось цей пункт мені не дуже зрозумілий. Щодо запису того, ЩО з'їли, це зрозуміло, для аналізу і пам'яті нащадків. А ось ЧОМУ ви з'їли? Це як? Китаєць б відповів: дуже їсти хотілося, а ви що напишете? Я особисто обмежуся переліком з'їденого, про причини промовчу. І «більше перцю», пані та панове! «Перець« чилі »на 50% підвищує ритм серця і обмін речовин протягом трьох годин після їжі». Та й такої їжі багато не з'їси. Ось це вірно, та й від збудження «Кіндрат» вистачити може! Інструкція говорить, що «треба їсти більше помаранчевого». Ну, на мій погляд, це вже психотерапія. Хоча може бути і корисно. Он українці помаранчевого наїлися і відразу схудли. Правда, вони його на Майдані їли, може тому?
А ось інший сайт радить боротися з ожирінням за допомогою яблучного оцту. «Щоб відновити процеси окислення організму, потрібно приймати яблучний оцет щодня в один і той же час, але обов'язково до 11 години ранку». А кави в цей час дня пити не можна. Ось тобі, бабуся, і Юріїв день! А я-то, будучи в Парижі, пив цю каву саме вранці, а «кофей» там хороший. Правда, з коньяком пив. Але вага зменшується. Але не сильно. В основному у гаманця.
Так от, якщо зважитеся оцет пробувати, то в склянці кип'яченої води потрібно розвести 2 ложки яблучного оцту і випити маленькими ковтками. Пити від 2-х місяців без перерви, потім потрібно робити перерви на 2 тижні кожний місяць. Ви зрозуміли? Однак, пам'ятайте про техніку безпеки. По-перше, пити треба саме натуральний яблучний оцет, по-друге, не перестарайтеся: в стародавні часи деякі дами труїлися оцтом, в тому числі яблучним. Адже тоді снодійного хіміки не насінтезіровалі ще. Ось така «Маруся» зопалу вистачить склянку концентрованого і замість полегшення ваги дуба дасть, або преставився, це залежно від масогабаритних характеристик. Але не все впирається в оцет. Чи не оцтом, так би мовити єдиним ...
Через існуючих оман багато людей намагаються не є жири. У нашій свідомості мабуть назавжди вбито постулат про те, що рослинна олія є дієтичним продуктом. Але чи так це? Чим відрізняється воно від тваринних жирів? Воно що, менш калорійне? Правда? Де і хто це стверджує? Давайте порівняємо, як радить хтось Ашот Мкртумян, між іншим доктор медичних наук, а не просто лікар, так ще на додаток професор та завідувач кафедрою МДМСУ. (Що це таке, важко розшифрувати, а проте, щось московське і дуже серйозне). І порівняймо рослинний жир зі свинячим салом, яке всі вважають символом ожиріння. Ну як же: свиня, щось товсте, в бруді ворушиться, її навіть деякі не їдять. Правда інколи кажуть: напиваючись, Як свиня. А ви п'яну свиню бачили? Спробуйте її напоїти тим, що п'ють деякі цілком інтелігентні «несвіньі». Вкусити може!
Так ось, свиняче сало зовсім не є чистим жиром. Тест простий - спробуйте розтопити свиняче сало, і у вас нічого не вийде. Шкварки вийдуть. А якщо далі гріти, то все обвуглиться. І ви зіпсуєте національний український продукт. Навіть вершкове масло, як зауважує мудрий Ашот, має жирність максимум 82-83%. А ось рослинний жир - це жир стовідсотковий! Тому, присмачуючи овочеві салати оливковою олією і перемішуючи «знизу - догори», як описував Жванецький, інший великий сатирик і почасти гуморист, ви тим самим вводите в харчовій обігу велику кількість жиру, який повисне на вашому животі не тільки усередині шлунка, обліпивши все з'їдене і на короткий термін, але і жахливим шаром у кілька сантиметрів завтовшки під шкірою, і вже надовго, можливо назавжди.
А ось овочі з того «отруйного і злобного» салату цілком нешкідливі, а на думку професора Мкртумян (та й покійного Мкртчяна, якого теж якось прийняли за професора, якщо хто такого пам'ятає), надзвичайно корисні. Бо овочі, це «продукт, багатий клітковиною». Ось, виявляється, ніж треба багатіти. Ця їжа не тане в роті, як жіііирная, «навпаки, її потрібно довго жувати». Так що жуйте довго і ретельно овочі, панове. Товаришам теж можна, а дамам - так просто обов'язково. Але мушу зазначити від себе, що жувати їх (овочі) без масла - справа малоприємна. Це вийде не салат, а силос, який доводиться споживати взимку коровам. Вони хоч і не свині, але теж істоти малошанованим у слов'янському фольклорі. Чай не в Індії живемо.
Але щоб життя медом не здавалася, додам про людину з ножем. На ніч читати не раджу. Це вам не «їсти подано». Це - «біліопанкреатіческой шунтування». Ця операція вперше була застосована в Італії в 1976 році. Зараз її вдосконалили. В Америці та Західній Європі кажуть широко застосовується - більш, ніж десятирічний досвід у багатьох медичних центрах. Можливо. Коли я там був, зажирілих громадян бачив; схоже, що менше їх не стало. Але ж це не що інше, як зменшення об'єму шлунку і реконструкція тонкої кишки. Усе спрямовано на зниження всмоктування їжі в кишечнику. Шлунок перетворюється у вузьку трубку, а жовч і сік підшлункової залози відводяться в кінцеву частину тонкої кишки. Доктора-хірурги погуляв всмак. І завітайте вільно харчуватися! Що б і скільки б ви не з'їли, вам практично нічого не дістанеться. Усі - в унітаз. Але заплатити доведеться, якщо ви американець, то 30-35 тис. доларів, а якщо «наш», то 4-4,5 мільйона руб. Насіння! Краще добре ходити, ніж погано їздити в Мерседесі, або в Кадилаку. Але якщо у вас діабет 2-го типу, та ще плюс ожиріння 1-го типу, то про діабет ви забудете. Не відразу, але скоро після того, як лікар скаже: «Ну-с! Знімайте бурнус! »Але ось особам з діабетом першого типу турбуватися не треба. Все залишиться при них. Може бути, якщо у вас немає діабету, варто обійтися оцтом, або ретельно жувати? За нашу інтелігенцію можна не турбуватися, їм ця хірургія не загрожує, за кошелечним показниками.

Як розкрутити свій сайт?

Останнім часом все більше уваги приділяється питанням просування сайтів, їх оптимізації.
І це не дивно, адже успіх проекту в Інтернеті залежить не тільки від якості пропонованого товару, але і від його популярності. Навіть якщо ви пропонуєте унікальний продукт, але питань оптимізації свого сайту не приділяєте належної уваги, користувачам важко буде потрапити на ваш ресурс.
У цій статті я хочу розповісти про основні методи оптимізації свого сайту. Звичайно, якщо ви не фахівець в області ІТ, за допомогою у розкрутці краще звернутися до команди професіоналів. Однак вам буде набагато простіше контролювати їхню роботу, якщо ви будете знайомі з основними принципами, згідно з якими оптимізують ваш сайт.
Прийнято розрізняти зовнішню і внутрішню оптимізацію. Під внутрішньою оптимізацією розуміють всі параметри, пов'язані безпосередньо з вмістом сайту, його контентом, обсягом статей, кількістю посилань, структурою коду і т.д.
Перед тим, як розпочинати роботи по просуванню сайту, необхідно створити список ключових фраз, які б відображали суть вашого сайту, розповідали про його направлення і служили б потенційними запитами користувачів. Навколо цих фраз буде будуватися весь механізм оптимізації. Набір цих фраз носить назву семантичного ядра сайту.
Після того, як фрази підібрані, можна приступати до оптимізації контенту. Тут потрібно запам'ятати наступні правила.
Кожну сторінку сайту рекомендується оптимізувати не більш ніж по 5-6 різних запитах. Крім того, бажано досягти певної щільності повторення цих запитів у тексті. Оптимальним тут є рівень у 6-7%. Також бажано найбільш важливі поєднання слів розміщувати в певних тегах, щоб досягти кращого ефекту при аналізі вашого сайту пошуковими системами. До таких тегам, в першу чергу, відносяться H1, H2, H3. Так що, якщо це можливо, ключові слова краще всього розміщувати всередині них. Для жирного тексту краще всього використовувати тег STRONG, так як саме йому пошуковики віддають перевагу при аналізі сторінок.
Після того, як тексти статей оптимізовані, непогано б налаштувати всю структуру сайту. Тут слід звернути увагу на наступні поради. Бажано, щоб доступ до будь-якій сторінці вашого сайту пошуковий робот міг одержати не більше ніж за 3 переходи по посиланню. Таким чином, необхідно прагнути до спрощення структури вашого сайту, що забезпечить кращу його індексацію. Також тут необхідно вказати, що візитною карткою вашого сайту, сторінкою, якої пошуковики приділять найбільший час, є ваша головна сторінка index.html. Тому оптимізації цієї сторінки необхідно приділити найбільше часу. Не варто розміщувати в шапці сайту якийсь малюнок або банер, в цьому випадку гонитві за красою ви втрачаєте найефективніший місце розміщення ключових слів.
До зовнішньої оптимізації сайту належать всі методи його розкрутки, не пов'язані з самим сайтом і його змістом. Так, наприклад, всі посилання з зовнішніх джерел, які ведуть на ваш сайт, відносяться до розділу зовнішньої оптимізації. Тут важливо домогтися наступного.
Бажано, щоб сайти, з яких можна перейти на ваш ресурс по посиланню, за своєю тематикою були схожі з вашими. У цьому випадку пошуковики будуть сприймати це як ознаку якісної інформації. Крім того, чим більш популярними будуть ті сайти, посилання з яких ведуть на ваш ресурс, тим більшу користь вони принесуть. Наприклад, дуже цінної виявиться посилання з офіційного сайту компанії Майкрософт.
Тепер, коли ми поговорили про основні методи оптимізації власного сайту, варто торкнутися ще одну важливу тему цієї області - так звані «сірі методи» розкрутки. Під «сірими» мають на увазі методи, які дозволяють вам в найкоротші терміни різко збільшити популярність вашого ресурсу, обдуривши при цьому пошукові роботи. Так, наприклад, використовуючи невидимий стиль для абзаців або застосовуючи колір тексту, ідентичний фону, ви зможете розмістити на сайті необмежену кількість ключових фраз, при цьому не порушуючи сприйняття для звичайного користувача. Відвідувач сайту не побачить нічого зайвого, а пошук справно зреагує на всі слова і фрази, тому що працює безпосередньо з кодом.

Використовуючи сірі методи розкрутки, домогтися успіху можна, але рано чи пізно пошуковики здогадаються про те, що ви їх дурите. Тоді ваш сайт переведуть у розряд спаму і ні на які запити в списках Яндекса ви вже ніколи не опинитеся.
І наостанок - найдієвіший метод оптимізації сайту: Пропонуйте якісний товар, і тоді рано чи пізно ви опинитеся в топ-10 Гугла!

Вирішили купити Айпад? До чого треба бути готовим

З 11 листопада компанія Apple почала продажі в Росії свого планшетного комп'ютера iPad. Про достоїнства цього пристрою написано море статей, і я не бачу сенсу повторюватися, а ось про недоліки та проблеми інформації поки небагато, і я хотів би цією статтею заповнити цей пробіл. Я буду описувати виключно свій особистий досвід роботи з цим планшетников.
Купівля комп'ютера
Моя перша помилка полягала в тому, що я придбав комп'ютер не в офіційних дилерів, а в одному з численних павільйонів Савеловського радіоринку в Москві. Якщо б я почекав всього тиждень, коли почалися офіційні продажі, я б заощадив 500 рублів і мав би нормальну гарантію. Не поспішайте купувати новий гаджет, всі вони рано чи пізно з'являються у продажу офіційно. Заощадите багато грошей, часу і нервів. До речі, на всьому Савеловському радіоринку з його сотнями павільйонів не було жодного (!) IPad найдешевшої комплектації - з 16 Гб пам'яті і без модуля 3G. Абсолютно скрізь була в наявності тільки найдорожча модель - 64 Гб з 3G. Довелося мені взяти її, хоча я розраховував купити найдешевшу.
Європеєць
Перевіряючи роботу комп'ютера, продавець звернув мою увагу на дві буковки «LL» у назві модифікації iPad. Це значить, що він - «європеєць», підкреслив він. Я, наївний, зрадів, вирішивши, що цей девайс виготовлений в Євросоюзі. Будинки, глянувши на кришку, я прочитав чіткий напис англійською по білому: «Assembled in China». Але продавець не брехав, Айпад був дійсно європеєць, в тому плані, що зібраний китайцями для Європи. Це виражалося в тому, що у нього вилка не підходила для російських розеток. Навіть так званих «європейських»! Потрібно було купувати спеціальний перехідник за ціною 220 рублів. На щастя, підійшла знімна вилка від iPhone.
Підключаємо до комп'ютера
У комплект, окрім самого пристрою, додається тільки кабель і зарядка. Все програмне забезпечення треба скачувати з Інтернету. На щастя, у мене вже була встановлена програма iTunes для мобільного телефону iPhone. Вона «визнала» iPad і перенесла на нього мої програми, куплені для Айфона, але не всі. Багато програм система переносити відмовилася, хоча операційки на обох пристроях ідентичні. Будьте готові до того, що вам доведеться ще раз купувати програми, вже раніше куплені для iPhone, для того щоб вони пішли на iPad. Наприклад, чудова читалка GoodReader або програма для роботи з веб-альбомами Picasa.
І ще. Айпад не заряджається від мого комп'ютера через порт USB. Ніяк. Принципово. І коштів змусити його заряджатися, наскільки я знаю, не існує. Так що я можу або синхронізувати його з комп'ютером і працювати з iTunes, або заряджати від мережі. Але не одночасно, на відміну від iPhone. Справа в тому, що потужність айпадовского акумулятора перевищує потужність стандартного USB-порту. Заряджається тільки на нових комп'ютерах, з шиною збільшеної потужності.
Sim-карта відправила повідомлення
При покупці комп'ютера мені довелося придбати і sim-картку до нього для модуля 3G. Проблема в тому, що звичайна sim-картка для пристрою не підходить, її потрібно спеціальним чином обрізати. Продавець зробив мені цей релігійний обряд безкоштовно.
Тарифів, розроблених спеціально для Айпада, на сьогоднішній день ні в одного з популярних стільникових операторів немає. Можливо, коли ви будете читати цю статтю, вони вже з'являться. А поки мені довелося взяти тариф, що припускає здійснення дзвінків і відправлення смс-повідомлень. Я купив карту у Мегафона з тарифом «Інтернет-старт». І ось, я працюю на своєму комп'ютері, і раптом програма закривається, з'являється «чорний квадрат Малевича» з текстом «sim-картка відправила повідомлення». І кнопка "Закрити". Натиснувши на цю кнопку, я потрапив назад в запущену програму, але введені дані, природно, не збереглися. Через деякий час повідомлення повторилося. Потім ще і ще раз. Воно повторювалося без кінця, і я зрозумів, що працювати в такому режимі просто неможливо. Довелося відключити модуль 3G.
Я прийшов до продавця і виклав йому цю проблему, на що він сказав, що це проблема всіх стільникових операторів, і відключити ці повідомлення в налаштуваннях Айпада неможливо. Змиріться. Миритися з таким неподобством я ніяк не міг, і подзвонив в службу підтримки Мегафона. Там мені сказали, що у мене включена послуга «Калейдоскоп», і пояснили, як її відключити. Начебто б допомогло. Але ненадовго.
Відразу скажу, що дзвонив я в службу підтримки чотири рази, і кожен раз докладно пояснював ситуацію. Кожного разу мені говорили, що треба відключити чортів «Калейдоскоп», який невідомим чином сам собою вмикався і знову не давав мені працювати з комп'ютером. Допоміг мені тільки візит в один із спеціальних офісів компанії, де з моєї sim-картою виробили деякі маніпуляції. Тепер повідомлень, на щастя, немає.
Як видалити контакт?
Здавалося б, найпростіше запитання, але він ввів мене в глибокий роздум. Справа в тому, що я спробував перенести свої контакти зі свого Айфона на Айпад за допомогою спеціальної програми Bluetooth Mania. iTunes чомусь при синхронізації мої контакти не перенесла. «Синьозубий Манія» начебто з цією роботою впоралася граючи, але весь російський текст перевівся у мене «кракозябри».
Потім мені вдалося синхронізувати контакти, але як тепер видалити ті, з кракозябри? Натискаєш на контакт - ніяких кнопочок з кошиками немає. Робиш жест викреслювання - кнопка «видалити» не з'являється. Натискаєш кнопку «правка» - видалення теж ніде не видно. Виявилося, кнопка видалення контакту хитро захована в режимі редагування контакту в невидиму область! І з'являється вона тільки при прокрутці видимої області вниз. Ну не збочення чи що?
Браузер Safari
Працювати в Інтернеті на Айпаде значно приємніше, ніж на айФоні. Екран великий і легко масштабується мультітачем (одночасним дотиком до екрану двома пальцями). Тим не менш, айпадовскій браузер Safari має низку недоліків. Те, що він не підтримує Flash, знають, напевно, всі. А от коли я спробував відредагувати на Айпаде цю статтю, виявилося, з видимою частиною вікна працювати можна, але те, що в неї не вмістилося - недоступне. Кнопки «стрілка вниз» на клавіатурі немає ні в одному з чотирьох режимів (кирилиця, латиниця, цифри, знаки). Жести прокрутки теж не допомогли - сторінка прокручується цілком, а не вміст текстового вікна. Читачі підказали - це треба робити двома пальцями одночасно.
Аксесуари
І наостанок, пару слів про аксесуари для комп'ютера. Їх вибір досить широкий: всілякі чохли, захисна плівка для екрану, набір для підключення цифрової камери і карт пам'яті, кабель для підключення до монітора або телевізора, синєзуб клавіатура й гарнітура, дротова гарнітура, чохол з вбудованою зовнішньої клавіатурою, навіть стилус! Але все це варто просто-таки шалені гроші!
Як я вже говорив, перехідник для російської розетки 220 рублів (по гривні за вольт), набір для підключення камери - 2500, кабель для ТБ - 2500, клавіатура - 6000, чохол - 2500, стилус - 700, плівка - 500. За цінами складається враження, що це все зроблено не з пластмаси, а зі слонової кістки, а жили не мідні, а золоті!
Резюме
Незважаючи на всі наведені тут недоліки, я поки покупкою задоволений. Це дійсно хороший, швидкий, зручний, сенсорний планшетний комп'ютер. Тепер, коли ви знаєте про його недоліки, ви можете прийняти більш усвідомлене рішення, чи потрібен він вам чи ні.

Як самому зробити свій перший сайт? Покрокова інструкція до дії

Інтернет сьогодні став звичайним явищем. У наш час рідко хто не проводить хоча б годину-другу у «Всесвітній павутині». Проте не всі люди замислюються над тим, що крім приємного проведення часу, в Інтернеті можна ще і досить непогано заробляти.
Яким чином?
Та дуже просто - створювати сайти для себе і для інших людей. На сьогоднішній момент створення сайтів - це одне з найбільш затребуваних і прибуткових напрямків в інтернет-бізнесі. Створюючи сайти, можна отримувати стабільний фінансовий дохід.
Якщо у вас не вистачає знань для виконання своїх задумів - не турбуйтеся. Для вашої зручності вся цікавить вас інформація з будівництва сайтів зібрана в одному загальнодоступному місці.
Сучасні бізнесмени та підприємці обов'язково мають свій сайт, оскільки він є для них основним інструментом, за допомогою якого вони починають і розвивають свій бізнес. Інтернет відвідує безліч людей, а всі вони є потенційними споживачами, тому можливість розширити межі свого бізнесу просто безмежна. За допомогою сайту можна збільшити продажі, знайти нових партнерів, незалежно від їх місця проживання, помістити рекламу про свій товар або послуги, залучити нових клієнтів. Тільки інтернет-сайти дають таку можливість у розвитку бізнесу.
Тим, хто вже зрозумів, що власники сайтів отримують хороший прибуток, потрібно визначитися, в якому напрямку йти. Можна просто купити сайт, витративши на його придбання певну суму грошей, і керувати ним, отримуючи дохід. Проте всім відомо, що без інформаційного оновлення сайт проіснує дуже мало часу. Щоб він користувався успіхом, необхідно постійне додавання інформації, іншими словами, йому потрібно технічна підтримка, а значить і нові грошові вкладення.
Навчившись створювати сайти, ви виключите статтю витрат на їх утримання, оскільки будете це робити самостійно. Як цьому навчитися? Досить просто. Для початку потрібно перейти за цим посиланням і подивитисяневеликий відео-ролик.
Нехай вас не лякає відсутність необхідних знань у технічному рішенні створення сайтів. Знання завжди можна отримати. Питання, яким способом? Зрозуміло, можна піти на курси навчатися, витратити час, гроші і дізнатися щось потрібне і корисне. Можна «перелопатити» весь Інтернет, знайти безліч інформації, книг і журналів, порад та інструкцій, в яких легко заплутатися, настільки їх багато. А можна вибрати зовсім інший шлях. Не виходячи з власного будинку, не поспішаючи, розібравши кожну тонкість процесу, отримати необхідні знання для самостійного створення сайтів.
Відео-курс складається з грамотно підібраних практичних порад, вивчивши які, ви обов'язково навчитеся робити якісні та красиві сайти різного змісту, створювати блоги і форуми. Пройшовши спеціальну серію відео-уроків, можна освоїти будівництво великих інформаційно-новинних порталів.
Навчившись створювати сайти, ви забезпечите собі високий заробіток, який буде постійно збільшуватися. Адже потреба в сайтах зростає з кожним днем, оскільки багато підприємств і приватні підприємці, рано чи пізно, переходять до просування своїх товарів і послуг за допомогою Інтернету.
Для того щоб кардинально змінити своє життя на краще, потрібно мати не тільки мрію, а й величезне БАЖАННЯ до її втілення. УСПІХ приходить тільки до цілеспрямованим людям. Зробивши крок в один клік, визробите перший внесок у ваш достаток.

Как получить халявные деньги на аукционе WinnLand?

Подарунки, бонуси та іншу халяву люблять усі.
Ну, або майже все. Хто думає по-іншому, подивіться телевізор, що робиться в магазинах на різдвяні розпродажі. Тому в наш конкурентний століття будь-яка фірма придумує, як привернути увагу, як виділитися на тлі конкурентів. Найпростіше зробити це ... правильно, халявою. Проте не всяка халява йде людині на користь, пам'ятаєте прислів'я про безкоштовний сир і мишоловку. Але якщо розібратися в системі, можна дуже навіть непогано заощаджувати, а то й заробляти.
Я людина азартна. Пограти (на гроші, а то який же інтерес) для мене, як для жінки пройтися по магазинах, заспокоює. І ось я знайшов прикольний аукціон, де вже давно граю тільки на бонусні ставки, не вносячи своїх грошей.
Можливо, і Вам буде це цікаво.
Називається проект цей «інтелектуальний аукцыон WinnLand».
Ліричний відступ. Всі картинки зроблені з мого особистого кабінету. Мій нік на аукціоні rich-smeet. На сьогоднішній день (30.11.2010), приблизно усіляких бонусів отримано приблизно на 40 000 (сорок тисяч) руб.
Опис системи
1. Після реєстрації кожен, що пройшов процедуру реєстрації, отримує бонус для ставок на аукціоні.
2. Правила системи передбачають винагороду просто за участь в аукціоні.
3. Кожен день розігрується дев'ять проміжних бонусів, за кількістю виставлених на продаж лотів.
4. Система аукціону WinnLand така, що виграв лот вважається людина, що поставила максимальну унікальнуставку. Якщо хтось інший ставить таку ж комбінацію рублів і копійок, обидві ставки «згорають», тобто знищуються.
5. Потрапили в першу десятку гравцям виплачується додаткова винагорода - 10% від всіх внесених на лот ставок (1% кожному).
6. Переможець лот гравець може забрати або товар, або гроші у розмірі ринкової вартості за вирахуванням 15 відсотків.
Отже, шлях від новачка до профі в принципі простий.
1. Реєстрація.
2. Проба сил в демо-аукціоні, де ставки не оплачуються і грати можна скільки завгодно разів. Щоправда, призи там не видаються, але якщо виграєш, все одно приємно.
3. Далі ставки вже на реальні аукціони, для виграшу проміжних бонусів. Бонус - це деяка сума халявних грошей від фірми-організатора, яку не можна вивести, але можна витратити на додаткові ставки. Краще починати боротися за найменші, ранкові бонуси. На маленьких бонуси виграти дуже легко, кількість гравців, які борються за такий бонус, або дуже невелика, або таких немає