Маски для волосся - відмінний спосіб догляду за волоссям
Як часто слід застосовувати маски для волосся? Все залежить від стану волосся: якщо волосся мають потребу в лікуванні, то 2-3 рази на тиждень; щоб підтримати зовнішній вигляд здорових волосся і додати їм шовковистості - достатньо 1 разу на тиждень.
Має сенс періодично міняти маску для волосся - наприклад, чергувати зволожуючі маски з живильними. Як правило, домашні маски для волосся досить ефективні і не викликають алергії.
Правила застосування домашніх масок для волосся
Наносити готову маску потрібно відразу після приготування. Деякі свіжоприготовані маски можна зберігати в холодильнику, але максимум 1-2 дні, так що доцільніше готувати маску на один раз.Вибирайте маски строго відповідно до вашого типу волосся (визначте його по таблиці), неправильно підібрана маска погіршить зовнішній вигляд. Перед застосуванням підігрійте суміш на водяній бані або поставте миску з маскою в гарячу воду - тепла маска попрацює краще.
Якщо ви наносите маску на чисте волосся, то можна злегка помасажувати шкіру голови, це посилить приплив крові і допоможе всмоктуванню і розподілу поживних речовин (особливо це корисно для сухої шкіри голови). Якщо ви наносите маску на брудні волосся - масаж робити не рекомендується, не варто втирати бруд, пил і залишки засобів для укладки в шкіру голови. Тримати маску на волоссі слід суворо зазначений час, а після цього добре промити волосся.Якщо ви наносили маску на чисте волосся, то змивати її шампунем не потрібно, просто добре промийте волосся проточною водою.
Один з найпопулярніших інгредієнтів у домашніх масках - глина. Маски для волосся на основі глини поглинають забруднення, очищають шкіру голови і волосся, стимулюють мікроциркуляцію, надає антисептичну дію. Маски на основі глини здатні надати волоссю обсяг.
Біла глина - від випадіння та ламкості волосся, зелена - від себореї, жовта - від лупи, червона - заспокоїть роздратовану шкіру голови, блакитна очистить і захистить волосся, наситить їх киснем. Глину можна купити в аптеці.
Домашні маски для нормального волосся
Візьміть в рівних кількостях реп'яхову олію і екстракт кропиви, змішайте і нанесіть на чисте вологе волосся. Через 5 хвилин змийте теплою водою.
Змішайте 1 ч. ложку блакитної глини, 1 яєчний жовток, 1 ч. ложку меду, 1 ч. ложку лимонного соку, 1 ч. ложку вершкового масла і 1 ч. ложку гірчиці. Всі ретельно змішайте, втирайте в корені волосся і розподіліть по всій їх довжині. Надіньте поліетиленову шапочку і рушник і залиште маску на волоссі протягом 1-2 годин.Потім вимийте голову, як завжди.
Візьміть по 1 ст. ложці морквяного і лимонного соку, 1 ст. ложку соку алое, 1 ст.ложку коньяку, 1 яєчний жовток і 1 ст. ложку касторової олії. Нанесіть суміш на волосся на півгодини, потім вимийте голову з шампунем.
Візьміть рослинна і обліпихова масло в пропорції 1:9. Отриману суміш втирають в коріння волосся, надягають шапочку і через годину змивають маску шампунем для сухих колос. Процедуру проводять мінімум 2 рази на тиждень. Курс - 10 процедур.
Змішати 1 ст. ложку касторової олії, 1 ст. ложку оливкової олії, 1 ч. ложку шампуню для сухого волосся. Маску втирають в шкіру голови, потім утеплюють компресним папером і рушником. Через 2 години змивають теплою водою. Після цього обгортання шампунь можна не вживати.
Домашні маски для сухого волосся і шкіри голови
Для цієї маски потрібно 1 яйце, 2 ст. ложки касторової олії, 1 ч. ложка гліцерину, 1 ч. ложка оцту. Нанести на волосся, укутати їх теплим рушником і залишити на 40 хвилин. Змити шампунем.
Змішати 1 яйце і 6 ст. ложок натурального йогурту без барвників. Залишити на волоссі на 10-15 хвилин, потім ретельно змити.
150 гр. кабачка пропустити через блендер і віджати сік, до нього додати 0,5 склянки молока і 1 ст. ложку оливкової олії. Все ретельно переміщати і нанести на волосся. Через 20 хвилин змити.
Змішайте 1 яйце, 1 чайну ложку гліцерину, 1 чайну ложку оцту, 2 столові ложки касторової олії. Отриману суміш втирають в коріння волосся і по всій довжині волосся, залишають на 30-40 хвилин. Голову укутують нагрітим рушником. У міру остигання рушник потрібно міняти. Процедуру проводять 1-2 рази на тиждень.
На волосся рясно наносять кисляк, розігріту до 37 градусів. Потім покривають голову пергаментним папером і пов'язують теплою хусткою. Через 20-30 хвилин волосся ще раз змащують кисляком і кінчиками пальців масажують шкіру голови протягом 3-5 хвилин. Потім кілька разів промивають волосся гарячою водою без шампуню або мила.
Змішати 2 жовтки, 2 ст. ложки реп'яхової олії і 3 ст. ложки настоянки арніки (її можна придбати в аптеці) або1 жовток, 1 ст. ложку майонезу, 1 ч. ложку меду, 2 подрібнених зубчики часнику.
Отриману суміш втирають в коріння волосся і по всій довжині волосся, залишають на 30-40 хвилин. Голову укутують нагрітим рушником. У міру остигання рушник потрібно міняти. Процедуру проводять 1-2 рази на тиждень.
Домашні маски для жирної шкіри голови і волосся
1 болгарський перець натріть на дрібній тертці, додайте 2 ст. ложки кефіру і 1 ст. ложку глини. Ретельно перемішавши, нанесіть на волосся на 20-30 хвилин.
Пропустіть через м'ясорубку 3 ст. ложки листя м'яти і 1 / 4 склянки ягід горобини.Отриману кашку нанесіть на волосся і укутайте голову на 10 хвилин. Вимийте волосся.
Натріть на тертці 1 яблуко і змішайте з 2 ст. ложками яблучного оцту і 2 ст.ложками лимонного соку. Нанесіть маску і залиште на волоссі на півгодини.Після цього волосся необхідно вимити.
Змішати 1 ч. ложку меду, 1 ч. ложку лимонного соку, 1 подрібнену часточку часнику, 1 ч. ложку соку столітника. Компоненти змішують, суміш наносять на вологе волосся. Голову необхідно утеплити спеціальної шапочкою або поліетиленовою косинкою і товстим махровим рушником. Змити через 30-40 хвилин теплою або злегка гарячою водою без мила. Якщо після застосування останньої маски залишився запах часнику, промийте голову водою з додаванням гірчиці, а потім - ще раз чистою водою. Ці склади можна також використовувати перед миттям голови.
Домашні маски від випадіння волосся
Візьміть 2 жовтки, 1-2 ст. ложки реп'яхової олії, 1 ст. ложка касторової олії, 2 ст.ложки меду, 1 ч. ложку коньяку і трохи дріжджів. Всі інгредієнти змішують, нагрівають кілька хвилин на паровій бані і наносять на волосся. Зверху надягають поліетиленову шапочку і зав'язують рушником. Час дії маски - 1-2 години. Після цього її необхідно змити теплою водою. Маску можна використовувати 2-3 рази на тиждень.
Візьміть 1 жовток, по 1 ст. ложці меду і коньяку і по 1 ст. ложці персикового і капустяного соку. Змішайте, нанесіть на волосся на дві години, потім змийте.Якщо ви будете робити цю маску один раз на тиждень протягом 3 місяців, то це помітно зупинить випадіння волосся.
Візьміть безбарвну хну і розбавте її теплим кефіром. Цю суміш нанесіть на волосся і залиште на півгодини. Така маска не тільки зміцнить волосся, але і зробить їх блискучими. Застосовуйте цю маску один раз на тиждень.
Візьміть 2 яєчних жовтки, 1 ч. ложку часникового соку і по 1 ч. ложці меду та соку алое. Після змішування нанесіть маску на вологе волосся і укутайте голову поліетиленом і рушником. Залиште діяти на 20 хвилин, потім змийте. Щоб прибрати сильний часниковий запах, прополощіть волосся водою з додаванням сухої гірчиці.
Комментариев нет:
Отправить комментарий